Życzenia na Niedzielę Palmową i na Paschę Pańską

Z Dzienniczka Św. Faustyny Kowalskiej, akapit 642, str.128.

Niedziela Palmowa. W tę niedzielę przeżywałam w szczególny sposób uczucia najsłodszego Serca Jezusowego; duch mój był tam, gdzie był Jezus. Widziałam Pana Jezusa siedzącego na oślątku i uczniów, i wielkie rzesze, które szły razem z Panem Jezusem rozradowane, z gałęziami w ręku, i jedni rzucali je pod nogi, gdzie jechał Pan Jezus, a inni trzymali gałązki w górze, skacząc i wyskakując przed Panem, i nie wiedzieli, co czynić z radości. I widziałam drugą rzeszę, która wyszła naprzeciw Jezusowi, tak samo z rozradowanym obliczem i z gałęziami w rękach, i nieustannie wykrzykiwali z radości, i dzieci małe — ale Jezus był bardzo poważny i dał mi poznać Pan, jak cierpiał w tym czasie. I w tej chwili nic nie widziałam, tylko Jezusa, który miał Serce przesycone niewdzięcznością ludzi.

Mili Państwo, tym sposobem składam Gospodarzowi, wszystkim blogerom i czytelnikom serdeczne życzenia głęboko przeżytego Wielkiego Tygodnia w jedności z Sercem Zbawcy, cierpiącym dla nas nasze grzechy, w końcu pełnym radości, królującym w swoim Zmartwychstwaniu, życzę byśmy wszyscy znaleźli się we wspólnocie, która sprawia radość Sercu Chrystusa, życzę także błogosławieństwa Bożego, radości i zdrowie na Święta Wielkanocne i na każdy dzień.

Zapraszam wszystkich do Wadowic w Niedzielę Palmową na świętowanie naszego posłuszeństwa wobec św. Jana Pawła II. Przede wszystkim do samej Bazyliki wadowickiej i na rynek na modlitwę za Jego wstawiennictwem o 17 30. O koncert też można zahaczyć. Według własnego upodobania. Zachęcam państwa do udziału w wszelkich nabożeństwach i koncertach celebrujących naszą cześć dla Papieża Polaka które będą miały miejsce 1 i 2 kwietnia, zwłaszcza w modlitwach wynagradzających za ów niewybredny atak na niego. W Wadowicach niestety będę obecny tylko duchem, fizycznie muszę być z rodzicami, którzy teraz potrzebują mojej konkretnej pomocy.

tagi: św. faustyna  życzenia  św. jpii  wjazd do jerozolimy  serce jezusa  wadowica 2 04 2023  dzienniczek

31 marca 2023 18:58

SilentiumUniversi @Magazynier
1 kwietnia 2023 06:03